editor-in-chief: pepper

admin: JP

 
       
 
IP: ec2-44-213-60-33.compute-1.amazonaws.com wejść: 272376 od 23 kwietnia 2007r.
 
   
 

Sprawa sponsoringu teamu "Szacunku" rozstrzygnięta. Do nieograniczonego przetargu ogłoszonego w kwietniu 2007r. roku przystąpiło wiele firm z kraju i zagranicy m.in czołowy producent skarpet z wełny angorskiej z Mongolii czy anonimowy plantator orzecha kokosowego z republiki bananowej w Burkina Faso w Afryce.
Na Walnym Zgromadzeniu Zarządu "Szacunku" F.T. jednomyślnie wybrano 2 sponsorów generalnych. Stroje graczy "Szacunku" w znacznej części dofinansował Urząd Miasta i Gminy w Drzewicy natomiast hosting klubowej strony internetowej możliwy jest dzięki wsparciu firmy Mawikom z Łodzi.
Obu sponsorom serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i zaufanie.

SPONSORZY GENERALNI
Urząd Miasta i Gminy w Drzewicy Firma Mawikom z Łodzi
stroje hosting
 
Firma Chaba z Warszawy
stroje

Rośnie zainteresowanie lokanych firm wsparciem działalności Football Teamu "Szacunku". Nawet niewielka pomoc naszej drużynie przyczynia się do promowania piłki nożnej, jak również pozytywnie wpływa na sposób w jaki postrzegana jest nasza gmina. Mówiąc krótko przyczynia się do jej promocji w regionie. Do grupy sponsorów dołączyła FIRMA ZBIGNIEWA PLUTY "VITAPLUS" Z DRZEWICY, dzięki której mamy możliwość wydruku plakatów przedmeczowych. Dziękujemy za wsparcie i zapraszamy do współpracy innych ludzi, którym podoba się nasza działalność.