editor-in-chief: pepper

admin: JP

 
       
 
IP: ec2-44-213-60-33.compute-1.amazonaws.com wejść: 272378 od 23 kwietnia 2007r.
 
   
 

Szacunek F.T. vs. Zakościele - rewanż
PRZEBUDZENIE BOGIEGO
29 kwietnia 2007r. - Błonie Stadium w Drzewicy

Pałająca żądzą rewanżu ekipa Zakościela przystąpiła do drugiego meczu z "Szacunkiem" wyraźnie wzmocniona personalnie. Że nie będą to przelewki pokazały już pierwsze minuty spotkania. Od początku rozgorzała twarda walka o każdy metr boiska i nikt nie odstawiał nogi. Sytuacji do strzelenia gola było jak na lekarstwo, aczkolwiek więcej szans mieli nasi rywale. Na przeszkodzie stanął im na szczęście nowy nabytek "Szacunku" - Martyna, przedstawiciel młodego pokolenia drzewickich bramkarzy. Chłopak wił się jak piskorz żeby tylko zdobyć angaż w drużynie. I jego marzenie w końcu się spełniło. Swoją dobrą postawą na stałe wywalczył miejsce między słupkami bramki "Szacunku". Bardzo ostra gra Zakościela spowodowała, że pod koniec pierwszej połowy z ciężkimi kontuzjami plac gry opuścili dwaj nasi pomocnicy: Natka a potem Pepper. Wcześniej jednak rozwiązał się worek z bramkami. Pierwszego gola dla "Szacunku" po indywidualnej akcji Litzy zdobył Mario, który chwilę wcześniej zmienił Bogiego, a na 2:0 podwyższył Pablo - zmiennik Peppera.
Druga połowa to już bezdyskusyjna dominacja "Szacunku". Przeciwnik wyraźnie nie wytrzymał kondycyjnie a co za tym stracił koncept gry. Kolejne gole posypały się jak z rogu obfitości. Ich autorami byli Pablo, Kalol, Daro, Mario i - uwaga - Bogi, który po 869 minutach bez bramki przełamał strzelecką niemoc i pokonał goalkeepera Zakościela.
Po uzyskaniu gola Bogi nie mógł już dłużej grać, nie pozwoliło mu na to wzruszenie. Napastnik ukrywając łzy szybko zszedł z boiska i zakrył twarz ręcznikiem. Jak nam później wyjawił, w nocy miał koszmar, że marnuje trzy stuprocentowe sytuacje. Gdyby, jak śpiewa Kombi, sen się spełnił, Bogi miał zamiar skorzystać z pomocy psychologa. Na szczęście w końcu się przełamał i teraz już zawsze będzie spał spokojnie. Czego i Państwu życzymy.
 
Szacunek F.T. - Zakościele 7 : 1
Gole dla Szacunku: Mario (2), Pablo (2), Kalol, Dario, Bogi
 
Skład "Szacunku": Martyna, Mały, Wit, Slavio, Sylvinho, Natka, Kalol, Pepper, Di Stefano, Bogi, Litza Mario, Daro, Pablo, Konoor