editor-in-chief: pepper

admin: JP

 
       
 
IP: ec2-35-172-165-64.compute-1.amazonaws.com wejść: 254746 od 23 kwietnia 2007r.
 
   
 

Gerlach Drzewica vs. Szacunek F.T.
WIELKIE DERBY DRZEWICY
25 marca 2007r. - Gerlach Arena w Drzewicy

25 marca 2007 roku to historyczna data dla drzewickiego sportu. Tego dnia, a była to piękna wiosenna niedziela, na Gerlach Arena doszło do pierwszych w dziejach miasta derby piłkarskich. Naprzeciw siebie stanęły zespoły Gerlacha Drzewica i Szacunku Drzewica. Gospodarze wystąpili w jednolitych ciemnych strojach (a gdzie żółto - niebieskie barwy klubowe???), Szacunek w trochę oldschool'owych różowych trykotach, znanych z turnieju halowego.
Przyznajmy bez bicia, kibice nie zobaczyli porywającego widowiska. Gra była szarpana, techniczny zespół Szacunku na gerlachowskim "lotnisku" został zdominowany przez wybieganych i szczupłych chłopaszków z klasy B. 5:0 dla Gerlacha to wynik zbyt wysoki. Jak mówili obiektywni obserwatorzy, KSG nie zasłużył na tak pokaźna wygraną a Szacunkowi należały się przynajmniej dwa gole. Tym bardziej, że sytuacji do zdobycia bramki nie brakowało. Z piłką jest jednak tak jak z rybami - liczy się to, co w sieci.
 
Gerlach Drzewica - Szacunek F.T. 5 : 0
 
Skład "Szacunku": Jack, Sylvinho, Wit, Pablo, Daro, Slavio, Pepper, W plackach trochę robi, Natka, Di Stefano, Litza, Bogi, Mario, Mały