editor-in-chief: pepper

admin: JP

 
       
 
IP: ec2-44-213-60-33.compute-1.amazonaws.com wejść: 272371 od 23 kwietnia 2007r.
 
   
 

Puchar II ligi i zakończenie OLHPN
 
    Toczona do ostatnich sekund walka o awans doprowadziła do rozstroju nerwowego tzw. większej połowy składu. Życie w takim napięciu jest udręką, dlatego po zakończeniu ligi sztab szkoleniowy spuścił z chłopców całe powietrze, oznajmiając, iż nie ma ciśnienia na sukces w Pucharze Ligi. Mocno zaryzykował...
    Rozradowani zawodnicy mogli wreszcie odpocząć psychicznie. I odpoczęli - tyle, że za bardzo. Do pucharów przystąpili zdemotywowani i rozpuszczeni niczym lody w piekarniku. W takiej sytuacji spotkanie z Atomem II nie mogło być porywającym widowiskiem. I nie było.
    Gra obrona wyglądała nawet nieźle, ale brakowało depnięcia z przodu. Podbramkowe sytuacje, które się nadarzyły, zostały zmarnowane. Przez 15 minut nie padła żadna bramka, dlatego o awansie do dalszej rundy decydował konkurs rzutów karnych. Lepiej o nim zapomnieć. Szacunek wykorzystał tylko jednego karnego i odpadł z dalszej rywalizacji. Najważniejsze jednak, że w meczu był remis, dzięki czemu tymczasowy coach utrzymał zacne miano TBP (trenera bez porażki).
    W trakcie rozgrywek Pucharu Ligi miało miejsce uroczyste podsumowanie OLHPN 2011/2012. Szacunek otrzymał puchar i medale za drugie miejsce w lidze. Na środek wyszedł też nieco przestraszony Kroolick, któremu wręczono dwie statuetki dla najlepszego bramkarza. Jedną za ostatni sezon w trzeciej lidze (wtedy nie odebrał, gdyż nie był w stanie), drugą za właśnie zakończony (wpuścił zaledwie 13 goli, ale to przecież zasługa obrońców). Szkoda tylko, że wystroił się w dres, a nie w koszulę i krawat, jak drugi najlepszy bramkarz ligi. Nad wizerunkiem Kroolicka musimy jeszcze popracować.
 
Runda finałowa PL - 5 lutego 2012 r.
 
Chaba Szacunek Drzewica - Atom II Januszewice 0:0, karne 1:2
W konkursie karnych gola uzyskał Natka.
 
Skład Szacunku: Kroolick, Sylvinho, Natka, Di Stefano, Bogi, Litza, Bogoosh. Coach Pepper.