editor-in-chief: pepper

admin: JP

 
       
 
IP: ec2-44-213-60-33.compute-1.amazonaws.com wejść: 272374 od 23 kwietnia 2007r.
 
   
 

VIII HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA DRZEWICA - 2010
Tak ogromnego zainteresowania drzewicką halówką, zwaną przez niektórych "Ruła Cup", nie było od czasu melioracji zalewu. O prawo startu biły się metropolie typu Zychorzyn i Sielec, a inauguracja turnieju zgromadziła samą śmietankę europejskiego futbolu. Złośliwcy mówili, że VIP-y pobłądziły w śnieżnej zadymce jadąc do Wa-wy na losowanie eliminacji EURO 2012, ale kto by tam słuchał złośliwców...  
  
VII HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA DRZEWICA - 2009
Osiem dni przed rozpoczęciem turnieju Sygnały Dnia podały, iż światowy kryzys gospodarczy dotarł do naszego kraju. Ta informacja wywołała popłoch w całym klubie - od woźnych pracujących na umowę o dzieło przez specjalistę ds. wizerunku medialnego aż po skromnych zawodników, którzy zawsze znajdowali się na końcu łańcucha pokarmowego F.T.
  
VI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA DRZEWICA - 2008
O takim sukcesie Szanownemu Prezesowi nie śniło się nawet w najbardziej frywolnych snach po mocno zakrapianej kolacji. Jego chłopcy pokonali wszelkie przeciwności losu, pokazali charakter potomków pradawnego plemienia drzewiczan i mimo kłopotów kadrowych awansowali aż do półfinału.
  
V HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA DRZEWICA - 2007
Drużyna "Szacunku" nie mogła zaprzepaścić okazji zaprezentowania się fanom podczas dorocznego turnieju halówki w Drzewicy. Zawody odbywają się w hali Szkoły Podstawowej w Drzewicy, gdzie zespół czuje się jak u siebie w domu i zna każdy milimetr parkietu. Mimo tej więzi z obiektem "Szacunek" nie był faworytem.