editor-in-chief: pepper

admin: JP

 
       
 
IP: ec2-44-213-60-33.compute-1.amazonaws.com wejść: 272383 od 23 kwietnia 2007r.
 
   
 

PUCHAR LIGI - 18 stycznia 2009 r.
 
Szacunek Drzewica - Blask Bielowice 1 : 2
 
Bramki dla Szacunku:
Natkamura
Skład Szacunku:
Klemes Murańka, Matti Nykaenen, Shunsuke Natkamura, Stefano Terazzino, Jean-Pierre Pepperre, Boogie Woogie Yellowstone
 
Relacja:
    Ostatnie podrygi OLHPN odbyły się bez udziału pierwszego składu F.T. W "nagrodę" za brak awansu Zarząd nałożył na pewniaków szesnaście dni karencji i w trybie awaryjnym ściągnął na Puchar Ligi zaprzyjaźnione gwiazdy sportu i telewizji. - Te to dopiero zagrają jak z nut - planował z radością Szanowny Pan Prezes. - Finał murowany.
    Prezesina trochę się przeliczył, bo do Opoczna zjechało ledwie sześciu zawodników. Niespodzianką była obecność niejakiego Klemesa Murańki - narciarskiego skoczka na dorobku zwanego przez fachowców "Następcą Adama Wąsacza". Chłopak faktycznie jest skoczny, dlatego od razu wskoczył do pierwszego składu i to na posterunek bramkarza. Reszta wystąpiła na swoich ulubionych pozycjach.
    Niestety, ta zbieranina indywidualności w niczym nie przypominała zgranej paczki. Na parkiecie rządził chaos, chaos i jeszcze raz chaos. Ponadto gwiazdorzy byli wyraźnie przemęczeni. Cóż, nocne życie celebrities nie jest łatwe...
    Nad drużyną zastępczą nie będziemy się jednak pastwić i z litości pominiemy szczegółowy opis meczu. Nie ma co kopać leżącego. Dość napisać, że Blask oślepił dublerów niczym błyskawica. Efekt - błyskawiczne odpadnięcie z Pucharu.
    I bardzo dobrze! Niech Zarząd wreszcie pójdzie po rozum do głowy i nie robi pierwszemu składowi koło pióra. Jeśli w kolejnej edycji OLHPN sytuacja się powtórzy, chłopcy mogą sięgnąć po najcięższe działa. Zorganizują pucz i wysadzą z siodła Szanownego Pana Prezesa, jego zastępcę, sekretarza oraz na dokładkę sekretarkę. A są to niezwykle ciepłe posadki...
    Także do miłego zobaczenia za rok.